R E K L A M A

LG Stylo 3 Plus - z rysikiem i w FHD w T-Mobile (rozpakowanie)

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz
LG Stylo 3 Plus
LG Stylo 3 Plus
fot. T-Mobile

LG Stylo 3 Plus zadebiutował bez rozgłosu w ofercie amerykańskiego oddziału T-Mobile. Ma z pewnością lepszy niż LG Stylo 3 wyświetlacz i trochę więcej pamięci. Aparaty bez zmian.


Brak konkurencji

LG Stylo 3 Plus nie ma właściwie konkurentów. Brak oponenta ze strony Samsunga powoduje, że smartfon ze stylusem konkuruje niemal wyłącznie ze swoimi poprzednikami spod marki LG, a w szczególności z LG Stylo 3.


Lepsza rozdzielczość - mniejsza bateria

Krokiem naprzód jest wymiana rozdzielczości HD (720x1280 pikseli) na FHD (1080x1920 pikseli) przy podobnej przekątnej - 5,7 cala. Nie sposób jednak od razu nie zauważyć, że kompletnie wbrew logice zmniejszono pojemność baterii z 3200 do 3080 mAh. Dobrze, że obsługuje przynajmniej szybkie ładowanie.Nieco więcej pamięci

Na pierwszy rzut oka pozostałe dane wyglądają podobnie. Nawet wymiary i waga bardzo zbliżone. Oba urządzenia napędza Snapdragon 435 z zegarem 1,4 GHz, oba mają po 2 GB pamięci RAM. O, przepraszam: LG Stylo 3 Plus ma dwukrotnie więcej pamięci flash, ale analizując zapisy w specyfikacji można dojść do wniosku, że być może będą również wersje z inna pamięcią.


Za 9 dolarów miesięcznie

Podobne są wielkości matryc fotograficznych: z przody 5, a z tyłu 13 megapikseli z lampką LED i możliwością kręcenia filmów w rozdzielczości FHD. Całość działa pod kontrolą Androida Nougat. Urządzenie można mieć w różnych taryfach już od 9 dolarów miesięcznie.

na podstawie informacji T-Mobile; czytane: 3078 razy.

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 50,0% 
 50,0% 
Konrad
Nie rozumiem polityki LG. Zamiast wbić się w niszę telefonów z rysikiem bo konkurencja mała to oni wypuszczają telefon ze specyfikacją z przed 5 lat. Wyrzuciliby snapdragon 820 albo 6xx i 4gb ram i sukces murowany
.opera-mini.net | 18 May 2017, 16:05
Jasny7
Takie badziewie to powinni za max 350 zł sprzedawać. Mała bateria, paskudny wygląd, plastikowy, słaby procesor, ehh
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 18 May 2017, 16:05