R E K L A M A

Oppo A77 - znów aparaty na opak

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz
Oppo A77
Oppo A77
fot. Oppo

Oppo A77 debiutujący na Tajwanie z 5,5-calowym wyświetlaczem FHD konsekwentnie kontynuuje linię smartfonów z matrycą przedniego aparatu większą niż tylnego.


Najpierw selfie

Oppo A77 konsekwentnie stawia na pierwszym miejscu selfie. Najwyraźniej producent zanotował niezłe wyniki sprzedaży poprzednich modeli, w których to przedni aparat odgrywał główną rolę. W tym smartfonie jest nie inaczej. Przedni aparat Oppo A77 dysponuje matrycą 16 megapikseli i światłem obiektywy f/2.0, podczas gdy tylny ma matrycę 13 megapikseli, PDAF i obiektyw f/2.2. Użytkownik może oczywiście użyć podczas robienie selfie popularnego nie tylko w Chinach kilkustopniowego uładniania i rozmyć sobie stylowo tło.


Oppo A77 - zupełnie niehybrydowy

Smartfon Oppo A77 jest sporą konstrukcją z wyświetlaczem 5,5 cala pracującym w rozdzielczości 1080x1920 pikseli. Sprzętowo został oparty na 64-bitowym Mediateku MT6750T z zegarem 1,5 GHz. Pamięć RAM ma pojemność 4 GB, podczas gdy dla użytkownika przeznaczono 64 GB z możliwością rozbudowy kartami o kolejne 128 GB. Urządzenie obsługuje 2 karty SIM, ale nie musimy podejmować tu kompromisów: szufladka na karty ma 3 miejsca, dzięki czemu można korzystać jednocześnie z dual-SIM i kart pamięci.Oppo A77 - system i czujniki

Oppo A77 pracuje pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow z autorską nakładką producenta ColorOS 3.0. Wśród czujników znajdziemy standardowy zestaw, sensory: grawitacji, światła, zbliżeniowy, magnetometr i oczywiście niezbędny dziś czytnik linii papilarnych.


Oppo A77 - cena

Smartfon występuje na razie w 2 wersjach kolorystycznych: złotej i różowej. W przedsprzedaży dodawany jest do niego etui, a cena na Tajwanie 10990 nowych dolarów tajwańskich, czyli ok. 1390 zł, 370 dolarów amerykańskich, albo 330 euro.


na podstawie informacji Oppo; czytane: 2485 razy.

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!