R E K L A M A

Rumba od myPhone

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
myPhone Rumba
myPhone Rumba
fot. myPhone

myPhone prezentuje nowy telefon w formie klapki. myPhone Rumba z klapką jest dostępny w sprzedaży od 16 maja.

myPhone Rumba to elegancki i poręczny telefon z klapką, przeznaczony dla osób, które poszukują prostych, wygodnych oraz modnych rozwiązań. Kultowa klapka zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. myPhone Rumba ma również duży, kolorowy ekran LCD o przekątnej 2.4" i rozdzielczości 240x320 px, który zapewnia swobodny odczyt wiadomości i komfortowe użytkowanie. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w niewielki, zewnętrzny ekran wyświetlający ikony notyfikacji, informujące o przyjściu wiadomości sms, nieodebranym połączeniu oraz o aktualnym poziomie baterii. Dzięki ikonom możliwe jest szybkie sprawdzenie najważniejszych spraw bez otwierania telefonu. Rumba dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej - z charakterem oraz uniwersalnej - srebrnej.

Wygodne użytkowanie telefonu myPhone Rumba możliwe jest także dzięki czytelnej klawiaturze i ergonomicznym, dużym przyciskom. Klawiaturę wzbogacają trzy dodatkowe klawisze, którym można przypisać numery do szybkiego wybierania połączeń. W książce telefonicznej Rumby dostępna jest funkcja fotokontakty, dzięki której do klawiszy 1-8 można przypisać numer telefonu do osoby z książki adresowej i wzbogacić kontakt o jej zdjęcie. Nawiązanie połączenia odbywa się poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza, którego numer widnieje w menu przy zdjęciu danej osoby. Urządzenie ma również przycisk SOS, upraszczający informowanie bliskich o trudnej sytuacji, bądź niebezpieczeństwie (po ustawieniu opcji i dłuższym wciśnięciu przycisku SOS, natychmiast wysyłany jest sygnał alarmowy/wiadomość sms/e-mail/ bądź nawiązywane jest połączenie z wybranymi numerami).

Rumba ma aparat VGA, dzięki któremu z łatwością uwiecznimy ulubione momenty i treści warte zapamiętania. Wyposażenie telefonu uzupełniają przydatne funkcjonalności, takie jak: latarka, radio FM, zegar, kalendarz, alarm i kalkulator! Co więcej, w zestawie z Rumbą myPhone znajduje się baza ładująca, która sprawia, że proces ładowania jest prosty i przyjemny - ogranicza się bowiem jedynie do odłożenia telefonu na wygodną podstawkę/stojak (w komplecie znajduje się również tradycyjna ładowarka). Długą satysfakcję z użytkowania telefonu gwarantuje litowo-jonowa bateria o mocy 800 mAh, dzięki której czas czuwania urządzenia wynosi nawet 7 dni.

Telefon Rumba dostępny będzie od 16 maja w sklepie internetowym producenta i w wybranych sieciach handlowych. Cena telefonu wynosi 149 zł.

Na podstawie informacji myPhone; czytane: 2425 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
50,0% 
 0,0% 
 50,0% 
alina
bardzo fajnie że ma podstawkę ładującą, to duże ułatwienie
.224.15.54 | 18 May 2017, 14:05
Elise
Wydaje się być fajnym telefonem, ma niezłe parametry i do tego ładnie wygląda.
.170.201.211 | 17 May 2017, 10:05