R E K L A M A

Nowe Motorole Moto C i Moto C Plus

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska
Fot. motorolaBlog
Fot. motorolaBlog

Motorola zaprezentowała nowe modele budżetowych smartfonów: Moto C i Moto C Plus. Za niewielką cenę, która zaczyna się poniżej 100 dolarów, można będzie nabyć urządzenie o całkiem niezłych parametrach.

Oba modele są dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: Metallic Cherry, Pearl White, Find Gold i Starry Black. Kolorowe tylne panele są pokryte antypoślizgowym tworzywem i zestawione z wyświetlaczem w czarnej ramce.

Moto C ma akumulator o pojemności 2350 mAh, procesor czterordzeniowy MediaTek MT6580M, slot microSD, aparat do selfie o rozdzielczości 2 megapikseli i kamerę główną 5 megapikseli z lampą doświetlającą LED. Cena wyjściowa dla modelu 3G to 97 USD (89 euro), wersja 4G natomiast będzie kosztować 108 USD (99 euro).

Moto C Plus jest wyposażona w procesor czterordzeniowy MediaTek MT6737, akumulator o pojemności 4000 mAh, dual SIM, slot microSD, aparat 2 MPix i kamerę główną 8 MPix z lampą doświetlającą LED. Producent zapewnia, że Moto C Plus będzie pracować nawet do 30 godzin na jednym ładowaniu. Model C Plus ma kosztować 130 USD (119 EUR).

Moto C i Moto C Plus będą dostępne wiosną tego roku. Niestety tylko w niektórych krajach Ameryki Łacińskiej, Europy i Azji.

Na podstawie informacji motorolaBlog; czytane: 2004 razy.

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!