Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 298 marek  |  14 844 telefony  |  193 012 opinie  |  1 060 testów  |  2 946 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

21.04.2017

Samsung rozwiązuje problem zaczerwienionego ekranu w Galaxy S8

Zaczerwienione ekrany Galaxy S8
Zaczerwienione ekrany Galaxy S8

Kilka dni temu pojawiły się podawane przez Korea Herald informacje o czerwieniejących wyświetlaczach Samsunga Galaxy S8. Producent nie czerwieni się ze wstydu, ale szykuje rozwiązanie, o czym znów pisze Korea Herald.

Koreański serwis pisze, że Samsung zna problem i wie, gdzie leży jego źródło. Rzecznik firmy zapewnił reporterów Korea Herald, że firma wyda specjalną aktualizację oprogramowania w najbliższym tygodniu, mając na uwadze zadowolenie klientów. Centra serwisowe również otrzymały informację, że problem czerwieniejącego ekranu załatwi nowa aktualizacja oprogramowania, które - najwyraźniej - miało jakiś problem z poprawnym ustawieniem balansu bieli. Samsung zapewnia, że problem nie leży w samym urządzeniu, a jest jedynie kwestią oprogramowania, które - być może - ma zbyt wąski zakres regulacji.

Chcący zachować anonimowość profesor Narodowego Uniwersytetu w Seulu również potwierdził Korea Herald, iż w przypadku, gdy problem daje się rozwiązać oprogramowaniem, nie można mówić o usterce urządzenia. W tym miejscu warto przypomnieć, że sygnały o czerwono zabarwionych ekranach pochodziły wyłącznie z Korei, a proces produkcji matryc organicznych jest złożony i nie łatwo uzyskać na nich równomierne pokrycie materiałami luminescencyjnymi. Mogła trafić się partia ekranów, w których oprogramowanie nie było w stanie skorygować barw - i stąd cała historia. Wciąż jednak śmiem twierdzić, że całą sprawę chyba nieco rozdmuchano... Z oceną poczekajmy jednak do aktualizacji.

Na podstawie informacji Koreaherald; czytane: 10435 razy.

Autor:
Adam Łukowski

Pobieram dane...

Inne Aktualności

R E K L A M A
Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię!

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu