R E K L A M A

Moto X 2017 na kolejnych zdjęciach, a Moto E4 w benchmarku

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Moto X 2017
Moto X 2017
fot. Slashleaks

Dziś kolejne przecieki na temat nowych modeli Moto. Moto X 2017 pozuje do zdjęć "na żywo", z kolei Moto E4 pojawiła się w benchmarku Geekbench.

Zacznijmy od Moto X. O telefonie wiemy już całkiem sporo, znamy też jego wygląd. Ale nie zaszkodzi obejrzeć go po raz kolejny, tym razem już "na żywo". Wygląd telefonu uwiecznionego na zdjęciach odpowiada temu, jaki znamy z publikowanych wcześniej renderów i zdjęć. Możemy zatem przyjąć, że w tej kwestii nic się już raczej nie zmieni. Specyfikacja pozostaje tajemnicą, ale mówi się, że nowa Moto X otrzyma procesor Snapdragon 625 oraz 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. "Pewnikiem" jest też podwójny aparat fotograficzny - ale na razie nie znamy jego dokładniejszych danych.

Moto E4 również pojawiła się już w przeciekach, ale jak dotąd nie było żadnych w miarę pewnych informacji o jej wyposażeniu. Dziś wiemy już nieco więcej - za prawą benchmarku Geekbench. Według danych odczytanych przez benchmark, Moto E4 ma czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737 z zegarem 1,25 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej i układ graficzny Mali-T720MP2. Telefon z systemem Android 7.0 osiągnął w benchmarku 551 i 1514 punktów.

Na podstawie informacji Slashleaks i Geekbench; czytane: 2710 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!