Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 298 marek  |  14 863 telefony  |  193 182 opinie  |  1 062 testy  |  4 365 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

20.03.2017

Sony Xperia L1 zaprezentowana oficjalnie

Sony Xperia L1
Sony Xperia L1

Sony Mobile Communications przedstawia Xperia L1 -smartfon z 5,5-calowym wyświetlaczem HD, proponowany w przystępnej cenie.

Model Sony Xperia L1 został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD oraz obudowę z gładką, zaokrągloną ramką zapewniającą dobry wygląd urządzenia oraz wygodę jego obsługi. Smartfon będzie dostępny w kolorach czarnym i białym, a na wybranych rynkach - dodatkowo w kolorze różowym.

Sprawne działanie Xperii L1 gwarantuje platforma Quad-core MediaTek MT6737T, wspierana przez 2 GB RAM-u i szybkie 4G LTE. Pobieranie i przechowywanie treści staje się proste z pamięcią 16 GB, którą można powiększyć stosując kartę microSD do poziomu 256 GB. Dyskretnie, w tle, działa tryb "Smart Cleaner", zarządzający wydajnością urządzenia. Automatycznie zamyka nieużywane aplikacje, czyści pamięć podręczną, co zapewnia Xperii L1 maksymalną moc. Xperię L1 wyposażono także w funkcję "Xperia Actions", która aktywnie dostosowuje się do osobistych ustawień i przyzwyczajeń użytkownika, sterując działaniem urządzenia, "Tryb Dobranoc" automatycznie przestawia smartfon w stan "Nie przeszkadzać", zmniejszając jasność ekranu i zapewniając ładowanie baterii bez żadnych zakłóceń.

Zaprezentowany w minionym roku osobisty asystent "Xperia Tips" dostraja się do preferencji użytkownika, oferując porady na temat funkcji, z których korzysta, sugerując pobranie map i słowników na podstawie lokalizacji w czasie podróży. Telefon zasila akumulator 2620 mAh.

Sony Xperia L1 pojawi się na wybranych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Północnej i Łacińskiej w końcu kwietnia 2017 roku. W Polsce smartfon będzie dostępny na otwartym rynku i u wybranych operatorów.

Na podstawie informacji Sony; czytane: 4905 razy.

Autor:
Adam Łukowski

Pobieram dane...

Inne Aktualności

R E K L A M A
Wszystkich opinii: 3

Thumb Up

0,0% 

Thumb Down

 33,3% 

Pytanie

 66,7% 

0Hehe
Mniejsze jeszcze baterie produkujcie. Nie dość że wasz prądożerny system i nakładka zabiera dużo energi to jeszcze zmienjszacie wydajnosc i baterię. Oj coś czuje że xiaomi będzie jeszcze długo liderem na rynku opłacalności jak i możliwości i wydajności
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 20 mar 2017, 21:03
Ptr
Jeżeli będzie kosztował do 600/700 zł to będzie popularny. Zaskoczenie, że Sony wydało Xperię spoza serii X
.ostnet.pl | 20 mar 2017, 20:03
Vegost
MediaTek w telefonach Sony, to już zaczyna być standard. Bo tanio.. Przepraszam, ale przez takie działania nie zamierzam inwestować swoich pieniędzy w tą markę. Szkoda, bo mieli interesującą listę dobrych telefonów, które jednak były wyposażone odpowiednio lepiej. Ten model procesora to przede wszystkim budżetowce, a SONY przecież ich nie produkuje. Kolejna rozbieżność w ich decyzjach. Nie ma mowy. Chyba, że cena to będzie 300 - 400 zł, a wiemy, że tak nie będzie. Z takim podejście do klienta, to daleko im do konkurencji, które jednak dają więcej.
.dynamic.chello.pl | 20 mar 2017, 19:03
Wszystkich opinii: 3

Thumb Up

0,0% 

Thumb Down

 33,3% 

Pytanie

 66,7% 

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu