R E K L A M A

Samsung Galaxy S8: Exynos czy Snapdragon?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Wizja Samsung Galaxy S8
Wizja Samsung Galaxy S8
fot. Designwoos przez Imgur

I znów Galaxy S8... Dla tych, którzy nie mają jeszcze dość informacji na temat tego smartfona, mamy ciekawe porównanie. Która wersja jest mocniejsza? Ta ze Snapdragonem, czy z Exynosem?

Zaciekawił was nagłówek, nie będę zatem trzymał was dłużej w niepewności. W benchmarku Geekbench lepsza okazała się wersja z Exynosem. Model "exynosowy" osiągnął w benchmarku 1978 punktów w teście Single Core oraz 6375 punktów w Multi Core. Model korzystający z układu Qualcomm'a osiągnął odpowiednio 1929 i 6084 punktów.

Gwoli ścisłości dodam, że oba testowane modele miały po 4 GB pamięci operacyjnej, a użyte procesory to konkretnie Snapdragon 835 i Exynos 8895. Oba układy są ośmiordzeniowe, a oznaczenie telefonów to kolejno - SM-G955F i SM-G955U. Pamiętajcie jednak, że wynik jednego benchmarku nie stanowi żadnej przesłanki do tego, by optować za którąkolwiek z wersji. Różnice są minimalne i nie wierzę, by typowy użytkownik był w stanie w ogóle je zauważyć.

Jako uzupełnienie - kolejne zdjęcia Galaxy S8. Tym razem uwieczniono atrapy, przeznaczone do eksponowania w punktach handlowych:

Na podstawie informacji Gizchina; czytane: 3151 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Lucjan
Czy tylko mi rzucił się w oczy strasznie porysowany panel tylni w tym modelu? Oby to się nie potwierdziło ( straszna jakość obudowy).
.28.49.228.iwacom.net.pl | 20 mar 2017, 13:03