R E K L A M A

Huawei P10 na żywo - w FCC

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Huawei P10
Huawei P10
fot. FCC via Mobilissimo

Wczoraj oglądaliśmy Huawei P10 na prospektach, a dziś możemy obejrzeć prototypowy egzemplarz na żywo.


Wiarygodne źródło

Zdjęcia pochodzą z zasobów amerykańskiego certyfikatora FCC. Widoczny na nich smartfon nie ma jeszcze oficjalnych oznaczeń, ale źródło zdjęć gwarantuje ich wiarygodność. Zdjęcia potwierdzają wizerunek telefon, który już znamy.


Wygląd dobrze znany

Widać zaokrągloną obudowę z metalu, z paskami anten biegnącymi wzdłuż krótszych krawędzi. Dostrzeżemy też podwójny aparat z logo Leica, dwukolorową diodą i laserowym czujnikiem ostrości. Warto zwrócić uwagę na brak skanera biometrycznego z tyłu. Znalazł się on prawdopodobnie pod wyświetlaczem. Widać także pojedynczy głośnik, port USB-C i minijacka oraz położenie przycisków i szufladki na karty.


Rzut oka do wnętrza

Interesujące są zdjęcia wnętrzności telefonu. Widać płytę główną, a także baterię i metalową obudowę unibody. Niestety, fotki nie są na tyle szczegółowe, by potwierdzić typ procesora czy pojemność akumulatora. Wiemy, że procesorem jest Kirin 960, a bateria ma pojemność 3100 mAh - ale miło byłoby to zobaczyć na zdjęciu. Na jednym z ujęć widać ponadto podwójne gniazdo na karty. Niestety, nie potrafię orzec, czy jest to slot hybrydowy, czy zwyczajne połączenie SIM+microSD.

Na podstawie informacji Mobilissimo; czytane: 4957 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!