Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 298 marek  |  14 863 telefony  |  193 165 opinii  |  1 062 testy  |  3 414 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

17.02.2017

Huawei P10 na żywo - w FCC

Huawei P10
Huawei P10

Wczoraj oglądaliśmy Huawei P10 na prospektach, a dziś możemy obejrzeć prototypowy egzemplarz na żywo.


Wiarygodne źródło

Zdjęcia pochodzą z zasobów amerykańskiego certyfikatora FCC. Widoczny na nich smartfon nie ma jeszcze oficjalnych oznaczeń, ale źródło zdjęć gwarantuje ich wiarygodność. Zdjęcia potwierdzają wizerunek telefon, który już znamy.


Wygląd dobrze znany

Widać zaokrągloną obudowę z metalu, z paskami anten biegnącymi wzdłuż krótszych krawędzi. Dostrzeżemy też podwójny aparat z logo Leica, dwukolorową diodą i laserowym czujnikiem ostrości. Warto zwrócić uwagę na brak skanera biometrycznego z tyłu. Znalazł się on prawdopodobnie pod wyświetlaczem. Widać także pojedynczy głośnik, port USB-C i minijacka oraz położenie przycisków i szufladki na karty.


Rzut oka do wnętrza

Interesujące są zdjęcia wnętrzności telefonu. Widać płytę główną, a także baterię i metalową obudowę unibody. Niestety, fotki nie są na tyle szczegółowe, by potwierdzić typ procesora czy pojemność akumulatora. Wiemy, że procesorem jest Kirin 960, a bateria ma pojemność 3100 mAh - ale miło byłoby to zobaczyć na zdjęciu. Na jednym z ujęć widać ponadto podwójne gniazdo na karty. Niestety, nie potrafię orzec, czy jest to slot hybrydowy, czy zwyczajne połączenie SIM+microSD.

Na podstawie informacji Mobilissimo; czytane: 4285 razy.

Autor:
Adam Łukowski

Inne Aktualności

R E K L A M A
Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię!

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu