Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 294 marek  |  14 740 telefonów  |  192 222 opinie  |  1 054 testy  |  3 495 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

16.02.2017

ZUK Edge II będzie miał zagięty ekran i podwójny aparat

ZUK Edge II
ZUK Edge II

Należąca do Lenovo marka ZUK przygotowuje nowy model, będący następcą zaprezentowanego w grudniu modelu Edge. Nowość nazywa się Edge II i - w odróżnieniu od poprzednika - ma zagięty ekran.


Było płasko

W momencie debiutu ZUK Edge trochę rozczarował. Spodziewaliśmy się, iż zgodnie z nazwą będzie mieć zakrzywiony ekran. Okazało się jednak, że telefon otrzymał ekran płaski, ale za to otoczony bardzo wąską ramką.


Będzie krągle i podwójnie

Nowy model będzie miał już ekran zakrzywiany, na co wskazują jego pierwsze zdjęcia, które pojawiły się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Ze zdjęć wynika ponadto, że Edge II będzie wyposażony w podwójny aparat fotograficzny. Niestety, przeciek nie zawiera żadnych danych technicznych, nie wiemy zatem na razie, jakie zmiany zajdą we wnętrzu obudowy. Wiemy natomiast, że smartfon będzie oferowany również w specjalnej edycji, z niebieską obudową i logotypem (oraz być może kontentem multimedialnym) związanym z popularnym w Chinach wokalistą Luo Tianyi. Będzie to jednak zapewne model dostępny lokalnie.

Na podstawie informacji Smartprix; czytane: 2632 razy.

Autor:
Adam Łukowski

Pobieram dane...

Inne Aktualności

R E K L A M A
Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię!

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu