R E K L A M A

ZUK Edge II będzie miał zagięty ekran i podwójny aparat

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
ZUK Edge II
ZUK Edge II
fot. Weibo via blog.smartprix

Należąca do Lenovo marka ZUK przygotowuje nowy model, będący następcą zaprezentowanego w grudniu modelu Edge. Nowość nazywa się Edge II i - w odróżnieniu od poprzednika - ma zagięty ekran.


Było płasko

W momencie debiutu ZUK Edge trochę rozczarował. Spodziewaliśmy się, iż zgodnie z nazwą będzie mieć zakrzywiony ekran. Okazało się jednak, że telefon otrzymał ekran płaski, ale za to otoczony bardzo wąską ramką.


Będzie krągle i podwójnie

Nowy model będzie miał już ekran zakrzywiany, na co wskazują jego pierwsze zdjęcia, które pojawiły się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Ze zdjęć wynika ponadto, że Edge II będzie wyposażony w podwójny aparat fotograficzny. Niestety, przeciek nie zawiera żadnych danych technicznych, nie wiemy zatem na razie, jakie zmiany zajdą we wnętrzu obudowy. Wiemy natomiast, że smartfon będzie oferowany również w specjalnej edycji, z niebieską obudową i logotypem (oraz być może kontentem multimedialnym) związanym z popularnym w Chinach wokalistą Luo Tianyi. Będzie to jednak zapewne model dostępny lokalnie.

Na podstawie informacji Smartprix; czytane: 3392 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!