R E K L A M A

Nokia 6 będzie dostępna globalnie?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Nokia 6 TA-1003 w bazie Bluetooth
Nokia 6 TA-1003 w bazie Bluetooth
fot. NokiaPowerUser

Jak wiemy, Nokia 6, którą firma HMD Global zapowiedziała w minioną niedzielę, jest dostępna od dziś wyłącznie w Chinach (za ok. 250 dolarów). Możliwe jednak, że telefon będzie miał swój "globalny" wariant...

Nowa, nieznana dotąd wersja Nokii 6, oznaczona TA-1003, przeszła właśnie certyfikację Bluetooth i jest na liście obok znanej już "chińskiej" odmiany TA-1000. Na razie nie ma żadnych informacji na temat zmian w specyfikacji, ale należy zakładać, że jeśli już będą - to nieznaczne. Międzynarodową wersję Nokii 6 poznamy zapewne podczas targów MWC pod koniec lutego, ale to jedynie hipoteza.

Oprócz tego mamy jeszcze jedną ciekawostkę. Jak dotąd, Nokię 6 mogliśmy podziwiać tylko w czerni. Jak wygląda w jaśniejszej, srebrnej obudowie - prezentuje nam chiński urząd certyfikacji TENAA, na którego stronie pokazano zdjęcia modelu TA-1000 w jasnej obudowie. Oto i one:

Na podstawie informacji NokiaPowerUser: 1, 2; czytane: 3128 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
xyz
Ten nowy kolor sprawia, iż wygląda ona bardziej tandetnie... co do nowego oznacznika, patrząc na tą chińską stronę (próbowałem zamówić ale nie umiem;/) to na 1 z aukcji można było wybrać wersję normalną za 17xx i wersję PRO za 1850. Myślę, iż oznacznik który ma rzekomo być wersją międzynarodową to jednak odnosi się do tej wersji PRO ale mogę się mylić.
.ofix.pl | 11 Jan 2017, 14:01