R E K L A M A

Galaxy S8 testowany w Chinach, C5 Pro i C7 Pro w zapowiedziach

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz
Zapowiedź testów chińskich wersji Galaxy S8
Zapowiedź testów chińskich wersji Galaxy S8
fot. Twitter, ‏@mmddj_china

Galaxy S8 to flagowiec bardzo oczekiwany. W chińskim serwisie społecznościowym Weibo oraz na Twitterze pojawiła się informacja, że ruszyły testy Samsunga Galaxy S8. Tamże znaleźliśmy infografikę zapowiadającą Galaxy C5 Pro i Galaxy C7 Pro.

Samsung Galaxy S8 jest testowany na rynek chiński. Oznaczenia dwóch wspominanych wersji to SM-G9500ZCU0APLF i SM-G9550ZCU0APLF. Premiera co prawda dopiero na wiosnę, ale producent po wpadce z Note 7 nie może sobie raczej pozwolić na jakiekolwiek zaniedbanie procedury testowej. Prawdopodobnie obie wersje będą miały zakrzywione ekrany, dlatego nie do końca wiadomo jakich doczekają się przydomków - Samsung być może porzuci "edge" na rzecz "plusa" by rozróżnić warianty.

Wszystko wiemy już o Galaxy C9 Pro, ale już niedługo prawdopodobnie poznamy pełne specyfikacje całej rodziny. Galaxy C5 Pro i Galaxy C7 Pro pojawiły się w infografikach, które wyglądają na oficjalne. Trudno natomiast jeszcze w tej chwili powiedzieć coś pewnego o ich specyfikacjach technicznych. - No, może poza wyświetlaczami Super AMOLED.

Na podstawie informacji Twitter, Weibo; czytane: 2087 razy.

Opublikowane:
Autor: Jacek Filipowicz

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!