Moje konto:  Zaloguj się  |  Załóż konto
mGSM: 298 marek  |  14 863 telefony  |  193 152 opinie  |  1 062 testy  |  5 198 użytkowników on-line
R E K L A M A
Szukaj telefonu
Filtr: wyłączony
Pokazuj telefony:

Aktualności

11.01.2017

Galaxy S8 testowany w Chinach, C5 Pro i C7 Pro w zapowiedziach

Zapowiedź testów chińskich wersji Galaxy S8
Zapowiedź testów chińskich wersji Galaxy S8

Galaxy S8 to flagowiec bardzo oczekiwany. W chińskim serwisie społecznościowym Weibo oraz na Twitterze pojawiła się informacja, że ruszyły testy Samsunga Galaxy S8. Tamże znaleźliśmy infografikę zapowiadającą Galaxy C5 Pro i Galaxy C7 Pro.

Samsung Galaxy S8 jest testowany na rynek chiński. Oznaczenia dwóch wspominanych wersji to SM-G9500ZCU0APLF i SM-G9550ZCU0APLF. Premiera co prawda dopiero na wiosnę, ale producent po wpadce z Note 7 nie może sobie raczej pozwolić na jakiekolwiek zaniedbanie procedury testowej. Prawdopodobnie obie wersje będą miały zakrzywione ekrany, dlatego nie do końca wiadomo jakich doczekają się przydomków - Samsung być może porzuci "edge" na rzecz "plusa" by rozróżnić warianty.

Wszystko wiemy już o Galaxy C9 Pro, ale już niedługo prawdopodobnie poznamy pełne specyfikacje całej rodziny. Galaxy C5 Pro i Galaxy C7 Pro pojawiły się w infografikach, które wyglądają na oficjalne. Trudno natomiast jeszcze w tej chwili powiedzieć coś pewnego o ich specyfikacjach technicznych. - No, może poza wyświetlaczami Super AMOLED.

Na podstawie informacji Twitter, Weibo; czytane: 1638 razy.

Autor:
Jacek Filipowicz

Pobieram dane...

Inne Aktualności

R E K L A M A
Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

Dodaj swoją opinię!

Ostatnio oglądane
Nie oglądałeś jeszcze żadnego telefonu