R E K L A M A

Moto G5 Plus w rumuńskim serwisie ogłoszeniowym

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Oryginalne ogłoszenie
Oryginalne ogłoszenie
fot. OLX Romania via Archive.is

W rumuńskim serwisie ogłoszeniowym pojawiła się niecodzienna oferta. Ktoś sprzedawał prototyp Moto G5 Plus - modelu, który ma zadebiutować dopiero podczas MWC.

Ogłoszenie zawierało sporą porcję zdjęć oraz specyfikację telefonu. Oczywiście danych nie sposób zweryfikować, ale możemy przyjąć, że sprzedający sporą część informacji mógł spisać "na żywo", a zdjęcia nie kłamią. To telefon, którego jeszcze oficjalnie nie ma na rynku. Ogłoszenie usunięto, ale w internecie przecież nic nie ginie...

Sprzedający napisał, że oferowany smartfon ma 5,5-calowy wyświetlacz Full HD (480 dpi) oraz ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625 wspierany przez 4 GB RAM-u i układ graficzny Adreno 506. Opisywane urządzenie dysponuje również 32 GB pamięci wewnętrznej, czytnikiem linii papilarnych oraz akumulatorem o pojemności 3080 mAh. W części fotograficznej znazł się 13-megapikselowy aparat tylny oraz 5-megapikselowa kamera przednia, a wszystko pracuje pod kontrolą Androida 7.0.

Telefon był oferowany bez akcesoriów, wyraźnie widać oznaczenia wskazujące, iż nie jest to egzemplarz przeznaczony do sprzedaży. Można również dostrzec podwójną diodę LED, a obudowa zdaje się być wykonana z tworzywa - metalowy jest co najwyżej tył urządzenia. Widać także skaner biometryczny pod ekranem oraz gniazda microUSB i minijack, łatwo zauważyć także położenie przycisków i gniazda kart. Smartfon oferowano za 1650 lei, czyli 384 dolary albo 1597 zł. Obawiam się jednak, iż cena ta ma się nijak do rzeczywistej, która zostanie ogłoszona przy premierze.

Na podstawie informacji OLX via Archive.is via Reddit; czytane: 2019 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!