R E K L A M A

Znamy nazwy nowych HTC?

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
fot. OnLeaks via Twitter

Znany leakster OnLeaks dzieli się ze światem nowymi informacjami na temat smartfonów HTC, które mamy poznać 12 stycznia.

Na wstępie OnLeaks zaznacza, że informacje pozyskał z niezweryfikowanego źródła, nie są one zatem w pełni wiarygodne. Mimo wszystko - postanowił "puścić" je w świat, warto zatem je zacytować. A zatem: Oba nowe modele HTC nie będą miały słuchawkowego złącza minijack. Zastąpi je oczywiście USB-C, pozostaje pytanie, czy producent doda do zestawów przejściówki. Model, który występował pod kodową nazwą HTC Ocean Note trafi na rynek jako HTC U Ultra i będzie miał ekran w rozmiarze 6 cali. Z kolei model znany pod kryptonimem Alpine przyjmie nazwę HTC U Play i otrzyma wyświetlacz 5,2 cala. Czy informacje OnLeaks były trafne - przekonamy się już w najbliższy czwartek.

Inny ze znanych leaksterów, @evleaks, publikuje z kolei film promujący HTC Ocean. Widać na nim nie tylko jeden z nowych telefonów, ale wygląd i działanie interfejsu krawędziowego, wykorzystującego boczne ścianki telefonu. Niestety, z filmu nie wynika, o którym z dwóch opisanych wyżej modeli jest mowa. Równie ciekawy jest drygi z filmów - w którym pokazywane są telefony o obudowach wykończonych różnymi materiałami. Najciekawsze czai się jednak na końcu: Widać smartfon z logo HTC Vive. Czyżby tajwańska firma planowała osobną linię modelową telefonów do wirtualnej rzeczywistości? Linki do obu filmów znajdziecie poniżej.

na podst. informacji OnLeaks i Evleaks.; czytane: 1209 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!