R E K L A M A

CES: ZTE Blade V8, czyli zaginiona nowość

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
ZTE Blade V8
ZTE Blade V8
fot. SoftPedia

ZTE Blade V8 zdążył już (niemal) zadebiutować przed CES, ale podczas głównej konferencji ZTE o nim nie wspomniano. Nie oznacza to jednak, że nie jest prezentowany w Las Vegas.

"Zaginiony" model odnalazł się na targowym stoisku firmy. Z informacji ZTE wynika jednak, że telefon nie jest przeznaczony do sprzedaży w USA - i zapewne dlatego nie jest mocno eksponowany na CES. ZTE Blade V8 ma trafić w lutym do Japonii i Rosji, zaś w marcu - Chin, Hiszpanii i Niemiec.

ZTE Blade V8 ma 5,2-calowy wyświetlacz Full HD oraz procesor Snapdragon 435. Telefon występuje w dwóch konfiguracjach pamięci: 2 GB RAM + 16 GB pamięci wewnętrznej oraz 3+32 GB. Smartfon otrzymał również 13-megapikselowy przedni aparat fotograficzny, zaś tylna kamera jest podwójna. Wykorzystując kombinację 13+2 Mpx aparat może robić zdjęcia z efektem rozmycia tła, a także ujęcia trójwymiarowe - oprogramowanie aparatu łączy kilka klatek sfotografowanych pod różnymi kątami w jedno zdjęcie. ZTE Blade V8 zasila akumulator o pojemności 2730 mAh.

Na podstawie informacji Softpedia; czytane: 3345 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!