R E K L A M A

Ulefone Gemini w pierwszej zapowiedzi

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ulefone Gemini
Ulefone Gemini
fot. Gizmochina

Firma Ulefone zapowiada premierę modelu Gemini z podwójnym aparatem fotograficznym. Telefon mamy poznać w ciągu najbliższych dwóch tygodni, ale już dziś znamy niektóre szczegóły jego specyfikacji.

Ulefone Gemini będzie miał metalową, dostępną w kilku kolorach, obudowę oraz 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Sercem telefonu zostanie bliżej nieokreślony, 64-bitowy procesor z zegarem 1,5 GHz, wspomagany przez 3 GB RAM-u. Telefon ma również otrzymać 32 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo karty microSD oraz czytnik linii papilarnych ukryty w klawiszu "home" i obsługę DualSIM.

Telefon będzie miał również 8-megapikselowy przedni aparat fotograficzny oraz podwójną kamerę z tyłu. Główny aparat będzie korzystał z 13-megapikselowej matrycy wspomaganej dodatkową 2-megową, pozwalającą uzyskiwać efekt rozmycia tła. Na razie nie określono pojemności baterii, ale zapowiedziano, że Gemini będzie miał także brata - Gemini Pro - o mocniejszej specyfikacji. Ta wersja ma się pojawić nieco później - ale nadal w I kwartale.

Na podstawie informacji Gizmochina; czytane: 2324 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
Dager
Przy takiej specyfikacji spodziewałbym się Mediateka MT6750.Bo zegary się zgadzają.
.mt.pl | 06 Jan 2017, 14:01