R E K L A M A

Samsung Galaxy C5 Pro w GFX Bench (aktualizacja: Zdjęcie)

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Samsung Galaxy C5 Pro w GFX Bench
Samsung Galaxy C5 Pro w GFX Bench
fot. GFX Bench

W benchmarku GFX pojawił się Samsung Galaxy C5 Pro. Mamy zatem kolejne - po TENAA źródło informacji na temat możliwości tego modelu.

Według GFX, Samsung Galaxy C5 Pro ma 5,5-calowy ekran Full HD oraz ośmiordzeniowy procesor Qualcomm'a z taktowaniem 2,2 GHz i wsparciem ze strony grafiki Adreno 506 i 4 GB RAM-u. Testowany benchmarkiem telefon ma także 64 GB pamięci - ale to każe podejrzewać, iż mamy do czynienia z topową wersją 4+64 GB, a w ofercie mogą znaleźć się również modele z mniejszymi nośnikami.

GFX Bench wskazuje ponadto, że Samsung Galaxy C5 Pro dysponuje dwoma 16-megapikselowymi aparatami fotograficznymi. I tu chyba wkradł się błąd, benchmark podaje bowiem, że przedni aparat nagrywa filmy 4K, a tylny - już "tylko" Full HD. To oczywiście możliwe, ale podejrzewam, że jest dokładnie odwrotnie. Oprócz tego, benchmark odczytał obecność wszystkich istotnych modułów i czujników - poza sensorami ciśnienia i temperatury.

Krótko po pojawieniu się danych Galaxy C5 Pro w GFX Bench, w sieci znalazło się również jego zdjęcie. Oczywiście nie możemy ręczyć za jego autentyczność, ale z drugiej strony - na zdjęciu nie widać niczego, co kazałoby w nią zwątpić. Wraz z fotką mamy przeciek dotyczący ceny Samsunga Galaxy C5 Pro . Ma ona wynieść 2399 juanów, czyli 347 dolarów lub 1435 zł.

Na podstawie informacji GFX Bench i Techupdate3; czytane: 3199 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!