R E K L A M A

Vivo Y66 w TENAA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Vivo Y66
Vivo Y66
fot. TENAA

Vivo szykuje nowy model. Vivo Y66 pojawił się właśnie w TENAA, co oznacza, że już niebawem powinien zawitać na rynek - przynajmniej chiński.

Vivo Y66 ma metalową obudowę, która wyglądem - podobnie, jak w kilku innych modelach tej firmy - przypomina iPhone. Stylizacja jest sztampowa, a specyfikacja niewiele od niej odbiega. Mamy do czynienia z kolejnym, niedrogim średniakiem.

Vivo Y66 otrzyma 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD oraz ośmiordzeniowy procesor - zapewne od MediaTeka - z taktowaniem 1,4 GHz, wsparty przez 3 GB RAM-u. Na pokładzie znajdziemy jeszcze 32 GB pamięci wbudowanej, gniazdo na kartę microSD do 128 GB oraz akumulator o pojemności 2930 mAh. Zestaw fotograficzny jest typowy dla średniej klasy: 13 i 5 megapikseli. Telefon ma wymiary 153,56x75,79x7,49 i waży 157 g.

W TENAA znalazł się także model Vivo Y66L. Wygląda identycznie i ma takie same parametry, jak podstawowy Y66. To, że na razie nie widać różnic między nimi, nie oznacza jednak, że one nie istnieją. Możliwe, że edytor tabeli TENAA popełnił błąd, telefony mogą się również różnić czymś, czego TENAA nie uwzględnia w swych zestawieniach.

Na podstawie informacji TENAA: Y66 i Y66L; czytane: 1786 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!