R E K L A M A

Huawei P10 znów przecieka

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Huawei P10 w wersji zakrzywionej
Huawei P10 w wersji zakrzywionej
fot. Weibo via Androidpure

Chyba już wiem, który smartfon będzie najgorętszą nowością nadchodzących miesięcy: Huawei P10. Świadczy o tym liczba przecieków na jego temat... Mamy kolejny.

Oczywiście ilość przecieków może świadczyć nie tylko o zainteresowaniu telefonem, ale też np. o tym, że producent nie jest w stanie zachować w tajemnicy prac nad prototypami... Często odnoszę też wrażenie, że rzekomo "szpiegowskie" przecieki tak naprawdę pochodzą z działów marketingu producenta i służą podtrzymaniu zainteresowania produktem, a zamieszanie, jakie niekiedy wywołują, ma po prostu "zamaskować" właściwe informacje. Ale to temat raczej dla felietonisty, a ja wolę zajmować się faktami.

Fakty natomiast są następujące: W chińskiej społecznościówce pojawiła się kolejna fotka z informacją, że Huawei P10 będzie oferowany w wersjach z płaskim oraz zakrzywionym ekranem. Nie byłoby to niczym dziwnym - wszak podobnie postąpiono z modelem Mate 9. Plotka brzmi dość wiarygodnie, jest wysokie prawdopodobieństwo, że Huawei zaproponuje wersję podstawową oraz "wypasioną".

Niestety, rzetelność przecieku podważa zdjęcie - choć jakościowo jest świetne. Wizerunek ukazanego na nim P10 stoi w sprzeczności z przeciekiem z wczoraj i z ubiegłego tygodnia. Spójrzcie na położenie skanera biometrycznego. Wygląd telefonu z opublikowanego dziś zdjęcia wpisuje się natomiast w ten, jaki widzieliśmy w tym przecieku, który z kolei przeczył dwóm wspomnianym wcześniej. A zatem, mamy dalszy ciąg zamieszania i na dobrą sprawę o P10 nie wiemy niemal niczego. Nie zmienia to jednak tego, że telefon zapowiada się ciekawie i liczę, że w końcu z tego zalewu niepewności wyłoni się jakiś konkretniejszy obraz P10.

Na podstawie informacji Androidpure; czytane: 4225 razy.

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!