R E K L A M A
Wszystkich opinii: 95. Pokazuję od 1 do 10.
49,5% 
 23,2% 
 27,4% 
tonto
Ja w sumie kupiłem jedną z tańszych w porównaniu do innych stron na 4-phone eu i to była najlepsza folia, jaką miałem do tej pory. Bardzo dobrze się przykleiła, chroni nawet przed głębokimi rysami.
.59.108.130.maxnet.net.pl | 03 Aug 2015, 13:08
pepe
Kupiłem już dwa razy Blue Star Screen Protector i zawsze folia była o 1/4 mm dłuższa od ekranu. W moim LG ekran jest minimalnie niżej od obudowy i przez to folia opiera się o brzeg obudowy i odstaje z jednej strony. Przez to jest nieużyteczna-przestrzegam.
.222.112.148 | 12 Aug 2014, 16:08

Andre
Poprzednia kupiłem tańsza folie to okazał sie badziew straszny nawet pęcherzyków nie dało sie usunąć, a 3mk rock kupiłem na iPada i rewelacja, żadnych pęcherzyków, nie ma palcowania, i wyglada jakby jej nie było
.dynamic.gprs.plus.pl | 04 Aug 2014, 17:08
ja
Czyli silikonową mogę bez obaw nakleić i nie zostaną żadne ślady po późniejszym odklejeniu?
Jeśli folia jest dobrej jakości - to nie zostaną (AŁ)
.adsl.inetia.pl | 07 Jul 2014, 22:07

ja
Kupiłem bez firmową folie za kilka złotych wiecie może jak sprawdzić czy jest akrylowa czy silikonowa zanim ją nakleję?
Najprościej: od folii z klejem akrylowym trudniej odchodzi podkład i jest ona lepka w dotyku. Do silikonowej palec właściwie się nie klei. Silikonową można naklejać ponownie po odklejeniu, akrylowej - nie. (AŁ)
.adsl.inetia.pl | 03 Jul 2014, 20:07
mat_swat
Mam Invisibleshield firmy Zagg na Samsungu GT-B2710 (Xcover 271). Po dwóch latach pękła samoczynnie w rogu wycięcia pod głośnik zostawiając coś na kształt rysy (rozdarła się na długości 1cm). Myślałem, że zdążę ją porysować lub odkleić a tu niespodzianka i folia sama się poddała.
.dynamic.chello.pl | 06 Jun 2014, 15:06
SC
ELSIDI posiada nowe folie nie klejowe. Warto się zainteresować - ja jestem z nich zadowolony :)
.ip.netia.com.pl | 13 Feb 2014, 14:02
Frenetic
Ja nakleiłem folię 3MK i jestem zadowolony .Artykuł ten przeczytałem w prawdzie już po zakupie folii ale jak na 2 tyg użytkowania nie mogę na nic narzekać. Ale jeśli chodzi o montaż to radzę sumiennie wyczyścić ekran.
W skrócie: Polecam.
.opole.hypnet.pl | 29 Jan 2014, 19:01
tedy
Folia firmy Nillkin anti-fingerprint jest bardzo trudna do naklejenia i niestety nie jest całkowicie anty-fingerprint. Pozostają na niej ślady palców.
.adsl.inetia.pl | 22 Jan 2014, 20:01
marcinN2
Kupiłem folię 3mk SOLID do GALAXY NOTE 2. Co do wytrzymałości to jeszcze nie mam zdania,choć o mikro rysy nie trudno bo już paznokciem do się zrobić ślady, właściwie wyglądają one jakby po "ugnieceniu" materiału - rysą bym tego nie nazwał. Za to naklejanie foli jest opracowane dość dobrze.Jedyny minus to mocno przyklejona ostatnia zrywka - trzeba uważać. Na ogromny plus zasługuje system oczyszczania z pyłków oraz docięcie jej do tego modelu!!! Dla mnie godna polecenia.
.106.11.179 | 14 Jan 2014, 13:01

Wszystkich opinii: 95. Pokazuję od 1 do 10.