Dotyk przede wszystkim
MiTAC K70 Explora

Dotyk przede wszystkim

2009.10.00

Po dłuższej przerwie na rynku urządzeń mobilnych Mio zaprezentowało nowy model oznaczony symbolem K70 Explora. Otrzymaliśmy produkt nastawiony głównie na obsługę palcami, bez potrzeby korzystania z rysika. Na pewno zmiany w stosunku do poprzednich modeli są ogromne. To napawa optymizmem i daje nadzieję, że kolejne będą jeszcze lepsze.

Plusy: duży i czytelny wyświetlacz, ogólna budowa i sporo przydatnych akcesoriów w komplecie, a także przyzwoity – jak na tę klasę – aparat. Niestety, jest też słaba bateria (ale to można jeszcze wybaczyć), zupełnie niepraktyczny rysik, kilka niedociągnięć w kwestii oprogramowania i na koniec brak jakiegokolwiek programu do nawigacji w komplecie.

więcej


R E K L A M A


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies